لیزرفوتونا

 

 

جوانسازی 4 بعدی  فوتونا جزء شاهکارهای  معجزه آمیز درمانی دستگاه لیزر فوتونا است که به  4D LIFT  مشهور است .

در این روش طی چهار مرحله تمام لایه های پوستی تحت تاثیر لیزر جوانسازی فوتونا قرار میگیرد و باعث میشود بصورت کاملا طبیعی و اصولی لایه های پوستی بازسازی بشوند .

در این حالت با کمترین علایم و نشانه های ظاهری  و بصورت آرام آرام تغییرات ظاهری پوست به سمت جوانسازی پیش میرود و این همان آروزی خیلی از بانوان است که چطور میتوانند کارهای زیبایی و جوانسازی را انجام بدهد ولی دیگران خیلی متوجه انجام آن نشوند .

 

این روش درمانی کاملا بدون درد و خونریزی است و هیچ گونه عارضه ای ندارد و حدود 40 الی 45 دقیقه برای انجام لیزر ناحیه صورت  زمان نیاز است . افراد معمولا یک الی دو ساعت بعد از انجام لیزر میتوانند به زندگی عادی خود برگشه و به فعالیت های روزمره خود مشغول بشوند .

 

در بعضی از افراد 12 ساعت و در بعضی دیگر از افراد تا 2 روز بعد از انجام این روش درمانی حالت قرمزی روی صورت است که بیشتر شبیه حالت آفتاب سوختگی خفیف است که با کرم های پوششی مثل زینک اکساید و کرم های ضدآفتاب غیر رنگی میتوانید اثرات طاهری آنرا مخفی نمایید .

لیزر فوتونا

طی این چهار مرحله شما از لایه های درونی پوست صورت و لایه های بیرونی عمل لیزر تراپی انجام میشود که با دو گروه اصلی لیزر تفکیک این روشها انجام میشود .

 

 

مرحله اول :

در این مرحله از لایه های داخلی صورت از قسمت داخل دهان لیزر به قسمت بافت نرم گونه ها زده میشود در این روش لیزر انتخابی لیزر اربیوم فوتونا است که بسیار عالی توسط بافت نرم جذب میشود و باعث سفت شدن عضلات صورت میشود .

 

این مرحله یکی از مهمترین مراحل جوانسازی پوست صورت است چون یکی از عوامل شلی و افتادگی صورت شل شدگی عضلات صورت است و تقریبا هیچ دستگاه لیزری وجود ندارد که بتواند با کیفیت عالی باعث سفت شدن عضلات صورت بشود .

 

مرحله دوم :

در این مرحله بوسیله نور لیزر ان دی یاگ  باعث میشود لایه های عمقی پوست بصورت جزیره جزیره ای حالت جوانسازی داشته باشد . این این روش نور لیزر بصورت بسته های مجزا و قوی بسمت سلولهای پوست تابیده میشود و باعث میشود مثل شوک قلبی که باعث احیاء قلب میشود  توسط این این روش سلولهای فیبروبلاست پوست که مسئول کلاژن سازی هستند بشدت فعال شده و شروع به بازسازی شبکه کلاژن و الاستین پوست میکنند و داربست جوانسازی پوست قوی میشود .

این مرحله باعث سوختن موهای زاید هم میشود و به همین دلیل برای آقایان انجام نمیشود .

 

 

مرحله سوم :

این مرحله درواقع مرحله معجزه آمیز دستگاه لیزر فوتونا هستند که باعث میشود بصورت مستمر و آرام آرام  لایه های پوست تقویت بشود که در این مرحله بوسیله لیزر ان دی یاگ با آرامش و بسیار موثر جزایر ساخته شده در مرحله دوم را بهم متصل میکند .

این مرحله اساسی ترین و موثر ترین مرحله جوانسازی توسط لیزر فوتونا است

این مرحله دو حالت کاربری ویژه  دارد یکی برای افرادی است که فقط میخواهند پوست را سفت و کلاژن سازی کنند که این کار را بصور عالی انجام میدهد .

در مرحله دوم مخصوص چربی سوزی توسط این لیزر است واین مرحله هم برای آب کردن چربی های غبغب و هم برای آب کردن چربی های اضافه در کناره های صورت کاربرد بسیار عالی دارد .

البته یکی از اثرات درمانی عالی فوتونا برای لاغری و تناسب اندام  بدون جراحی است که فوق العاده اعجاب آور و شگفت انگیز است .

 

مرحله چهارم :

در این مرحله بصورت خیلی سطحی عمل لایه برداری در صورت انجام میشود و باعت میشود که لایه های سطحی پوست پاکسازی شود و مثل تازیانه های لیزری باعث تحریک سلولهای پوست میشود که لایه های زیرین سریعتر رشد نماید و معمولا پس از سه الی پنج روز پوسته ریزی از سطح پوست انجام میشود که باعث میشود لایه پوست جدید باعث ایجاد حالت جوانی و طراوت خاصی داشته باشد .

 

فیلم جوانسازی چهار بعدی با فوتونا

 

بررسی و کسب اطلاعات تکمیلی در مورد تمام عملکرد های فوتونا

کلیک بفرمایید