چطور سالهای متمادی جوان بمانیم ؟

با مطالعه این مطالب شما به اسرار اعجاز انگیز جوان ماندن پی میبرید و اگر بصورت مداوم آنها را انجام بدهید واقعا بعد از 10 الی 15 سال تغییرات پیری در صورت شما در کمترین حد ممکن است و این همان آرزوی بانوان است که دنبال راه کار آن هستند.

 

از سنین 25 الی 30 سال به بعد هر ساله متناسب با شرایط بدنی و شرایط محیطی و اثرات مخرب نور آفتاب و …  یک الی دو درصد تخریب کلاژن های پوستی را شاهد هستیم .

از طرفی پوست بدن مثل کش دارای خاصیت کشسانی بوده و بر اثر کشش زیاد به مرور شل و افتاده میشود . جاذبه زمین همواره سعی در پایین کشیدن پوست بدن و صورت دارد و خاصیت کشسانی پوست سعی در بالا نگهداشتن پوست صورت دارد که به مرور زمان قدرت جاذبه زمین بر قدرت کشسانی پوست غلبه کرده و آرام آرام علایم افتادگی در پوست صورت و بدن ظاهر میگردد.

مهمتر اینکه بعضی عوامل محیطی مثل اثرات نور آفتاب، آلودگی هوا ، مصرف دخانیات ، استرس هاس شدید روحی ، لاغری و کاهش وزن سریع و شدید ، عدم مصرف مولتی ویتامین های کلاژن ساز ، عدم استفاده از کرم های آبرسان ویتامینه و کلاژن ساز بصورت مداوم و بدتر از همه استفاده مداوم از محصولات آرایشی رنگدانه دار باعث افزایش سرعت تخریب لایه های پوستی

میگردد .

برای جلوگیری از بروز این موارد مهمترین کار استفاده از روشهای پیشگیرانه است . که رعایت موارد فوق نقش بسیار مهمی دارد . اما حتی با رعایت این موارد بازهم درمورد اثرات جاذبه زمین و اثرات عمومی مربوط به پیرشدن بدن چه راهکاری وجود دارد؟

اینجاست که نقش معجزه آسای لیزر فوتونا خودنمایی میکند . این دستگاه با دارا بودن بالاترین تکنولوژی روز دنیا دو نقش بسیار مهم را ایفا میکند . اول اینکه اگر افراد در سنین بالا باشند میتوانند با انجام چندین جلسه مستمر درمان با این لیزر تا حدود بسیار زیادی جوانسازی عالی برای پوست صورت خود داشته باشند

 

 

 

دوم اینکه وقتی دستگاهی میتواند با این قدرت و کیفیت باعث جوانسازی پوست میشود پس اگر بصورت دوره ای و آرام آرام درسنین جوانی این کار انجام بشود مانع پیر شدن پوست و تخریب پوست میشود . مثال شفاف و واضح اینکه اگر مسواک بزنیم زمان تخریب شدن دندانها به تعویق می افتد پس نقش پیشگیری کننده آن بسیار بسیار مهم و حیاتی است .

 

پیشنهاد اصلی ما برای بانوان حدود 25 الی 30 سال این است که حداقل سالانه یک جلسه لیزر فوتونا انجام بدهند که مسیر تخریب و پیر شدن پوست را کنترل و پیشگیری کنند .

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت مشاوره تخصصی با شماره  26605238  یا  09193612139 تماس بگیرید .